ArborEst OÜ on seni ainuke puuhooldusfirma Eestis, kes täidab kõiki rahvusvahelisi ohutusnõudeid ja standardeid. Parima tehnika ja vilunud töövõtetega seljatame ka kõige keerulisemad väljakutsed.

Võtke meiega ühendust!

Minilaadur

Tänu professionaalsele tehnikale saavad kiirelt tehtud nii lumekoristus kui haljastustööd.

Kõrgtööd ja puuhooldusteenused

Meie vilunud arboristid hoolitsevad, et töö saaks tehtud korrektselt ja ohutult.

Kõrgtööd Minulaadur

Meie kliendid

  • Tallinna Botaanikaaed
  • Ida-Tallinna Keskhaigla
  • Saku vald
  • Presidendi kantselei
  • Keskkonnaamet
  • IF Kindlustus
  • ISS Eesti
  • Kuressaare linn
  • Haapsalu linn

Teie meeskonna tööga ja töössesuhtumisega jäin väga rahule. 

AS Kodupaber

Tagaside osas saan teatada ainult positiivset. Kui mändide mahavõtmise vajadus selgeks sai, üritasime mitmekesi välja mõelda, kuidas hekkidest ja ilupõõsastest ümbritsetud  mändidele tõstukiga ligi pääseda ning kuidas puid langetada ümbritsevat kahjustamata. Selliseid töövõtteid, osavust, korrektsust ja kiirust nagu teie spetsialistid koha peal demonstreerisid ei osanud eelnevalt ette kujutadagi.  Puud said juppideks tehtud, pakud riita laotud ja rododendronid on kõik terved.Tütar jäädvustas meeste tegemised nii fotode kui filmiklippidena ja neid on olnud tagantjärgi huvitav vaadata.

Riho Kivimäe

Olen väga rahul tehtud töödega. Männid on vanadest okstest puhastatud ja lehtpuud kenasti vormi lõigatud - krundil valgust rohkem ja väljanägemine kultuurne. Suureks abiks oli puu langetamisega seotud asjaajamise korraldamine kohalikus omavalitsuses. Aitäh.

Lauri Paal

Tänu oskuslikule ja hoolivale lõikusele on tugevate tuulte järel maas sama palju oksakesi kui peale orava või varese külastust ning sulaveel on vaba pääs läbi vihmaveetoru. Aitähh!

Illika Lõhmus

Very Good service from start to end. ArborEst took care of all the process from getting the validation from authorities to cutting the tree in smaller pieces that fit my fireplace.
My garden was impressivly clean when they left. Good job !

Thomas Padovani
Adcash OÜ

Jäime väga rahule, sõbralik ja asjatundlik meeskond. Pisikeses hoovis suurte puude raiel jäid kõik ümbritsevad ehitised ja piirded ilusasti terveks ning kogu ala oli mõlema tööpäeva lõpus kenasti koristatud. Saime abi ka väiksemates küsimustes jooksvalt tööde käigus.

Maia Olt
KÜ Juhkentali 20

Puude lõikusega kaasnenud tulemus on tagantjärele hinnates üle ootuste hea. Oleme firma tegevuse ja asjaajamisega väga rahul. Väga meeldis arboristide suhtumine puudesse ja oma töösse üldse, kus kergekäeliselt ei tehtud ühtegi lõiget. Samas püüti maksimaalselt tellija soovidega arvestada ja anti lahkesti selgitusi ja soovitusi parima tulemuse saavutamiseks. Tellimiskirjast kuni teostuseni kulus küll mitu kuud, kuid nõutud ja heade tegijate puhul on see täiesti loomulik ja aktsepteeritav.

Ain Orav
Herne 10 KÜ juhatuse esimees

Ma võin julgelt Teie firmat soovitada, sest nii Hariduse 11 kui ka Hariduse 13 kinnistul puude lõikamise töödega jäid omanikud rahule.

Raul Seppel
Korteriühistu Hariduse 11 juhatuse liige
Korteriühistu Hariduse 13 haldur

Teenus oli hea, eriti see, et kõik sai ühe tellimisega tehtud. Varem olen pidanud ise otsima võimalusi oksahunnikutest lahti saamiseks, mis osutus päris palju aega nõudvaks tegevuseks.

Tarvo Hirs
Korteriühistu Sulev

Kõik on korras ja teenus oli väga hea. Kui mingit puudega seotud teemat veel esineb, siis teame kelle poole pöörduda.

Peeter Väling
KÜ Spordi 19 juhatuse esimees

Mind küll töö teostamise ajal kohapeal ei olnud, aga kõik, mis sai kokku lepitud, oli korralikult tehtud, oksad ja muu räga ilusti peenestatud, tüvi pakkudeks lõigatud. Katusele ka kukkunud midagi, nii et töö kvaliteedi osas etteheiteid ei ole. Hind oli ehk vähe krõbedapoolne, samas on see minu subjektiivne arvamus, mis põhineb vaid kiirel paari pakkumise võrdlusel. Otsus teie kasuks tuli peamiselt paremast asukohast, võrreldes näiteks Lõuna-Eesti ja Lääne-Saaremaa odavamate pakkujatega ning kindlasti ka suurem tuntus - ikkagi nähtud TV-s. Kiidusõnad kindlasti ka korraliku kodulehe eest.
Kontakti saamise osa ehk annaks mõnevõrra parandada - esimese sooviavalduse tegin kodulehel vormi täites ja selle peale ei tulnud üldse mingit tagasisidet. Hiljem siis läbi mitme kõne sai lõpuks ajad kokku lepitud. Samuti aitas protsessile kõvasti kaasa ka juhuslik kohtumine Orissaare tanklas, peale mida asjad juba ladusalt sujuma hakkasid. Eks omamoodi oli see ju ka põnev, seikluslik ja saarepärane, samas kohati mõnevõrra frustreeriv.
Kokkuvõttes panen praegu oma kliendikogemuse hindeks 5-palli süsteemis 4. Töö teostus väga hea, kliendihalduse osas arenguruumi veel mõnevõrra on.

Egon Valdmees

Niipalju, kui mina olen Teie poolt pakutud arboristiteenust kasutanud, siis on alati olnud väga hea töö (otsast lõpuni) ja tulemus ning suhtlemine Teie töötajatega on samuti ainult kiitmist väärt!
Olen tellinud Teid plaanilistele raie ja/või hooldustöödele ja peale tormi avariitöödele. Alati on kõik sujunud väga hästi ja kliendile lihtsalt! Olete kindlasti mu esimene valik.
Muud ei olegi öelda, kui et tänud, et olete olemas!

Lilia Jaasma
Arkaadia Halduse AS

Suur tänu korraliku töö eest. Tunnustus ka selle eest, et te ei ole ainult teenuse müüjad. Te korraldasite vaatemängu, kus treenitud mehed kõrgusesse ronisid, okstel kiikusid ja oma kehavalitsemist nautisid. See oli moodsasse tehnikasse investeerinud noorte ettevõtlike meeste korraldatud väljanäitus, kes mitte ainult langetasid ja lõikasid puid, vaid ka freesisid kände, hakkisid  oksi ja lõpuks puhuritega platsi nii puhtaks tegid, et tükk aega ei tihanud saabastega äsja töötandriks olnud murule astudagi. Ja muidugi oli see koolituskursus lähedal askeldavatele ehitusmeestele töökultuurist, meeskonnatööst ja positiivsest ellusuhtumisest.

Mart Siimann
külamees Haapsest

Palusin ArborEsti appi paari puud maha võtma ning paari korrastama. Tänu Heiki Hanso asjatundlikule nõule sai lisaks ette võetud terve hulk töid, mille vajalikkust ma ise algul oletadagi ei osanud. Olen tehtud tööga, selle intensiivsuse ja kvaliteediga väga rahul. Soovitan soojalt.

Peep Vain
Koolitaja

Suur tänu tehtud töö eest!  Loomulikult oleme Teie tööga väga rahul – töö kiire, põhjalik ja korralik.

Imbi Linna

Oleme saadud teenusega rahul, muutused sobivad, kuigi loomulikult on haljastuse vähenemisest kahju ka ja muutunud vaade vajab ikka veel harjumist.
Tööga jäime rahule, veidi koristamist oli vaja küll endal teha, aga mitte midagi üle jõu käivat. Samuti on hetkel veel küsimärgi all, mida teha maha jäänud kändudega. Hetkel need meil puutumata.

Kai Paalberg

ArborEst on korduvalt hooldanud meie mitmekülgset (liigirohket) loodusparki Namastes efektiivselt ja professionaalselt. Puude olukorda on enne hooldust põhjalikult uuritud ja alles siis vajadusest olenevalt kas maha võetud või oksi lõigatud. Alati on kasutuses professionaalsed meetmed ja kõik jäägid on ilusasti koristatud. Ma jätkan kindlasti ArborEsti teenuste kasutamist puude hoolduses. Jagan meeleldi rohkem lisainfot.

Sikke Sumari
Namaste OÜ