DRAYER Catalogue

Saksa päritolu firma Drayer on  üks Euroopa suurimaid kõrgtöö- ja arboristikavarustust pakkuv ettevõte. Drayer pakub kõrgtöölise/arboristi rakmeid, köisi, töököisi, karabiine, plokke, aasasid, turvavarustust jpm.

ArborEst OÜ on Drayeri ametlik maaletooja Eestis. Meie sertifitseeritud kõrgtööspetsialistid on valmis teid igati töövahendite valikul ning hooldamisel aitama. Aitame teil valida sobivad vahendid just vastavalt teie töö eripärale ja vajadustele. Kõigi toodetega kaasnevad garantii ja vajalikud EL-i sertifikaadid.

Vaadake Drayeri e-poodi siit*

*Valige välja sobivad tooted ja edastage info@arborest.ee. Kodulehel olevad hinnad on toodud koos käibemaksuga. Lisandub rahvusvaheline kullertasu vastavalt kaalule.

SIP Protection Catalogue

ArborEst OÜ on SIP Protectioni ametlik maaletooja Eestis. Belgia firma SIP Protection on spetsialiseerunud mootorsae rõivaste arendamisele ning on sillutanud teed saamaks üheks juhtivaks kaubamärgiks Euroopas. Valikust leiab igaüks endale sobiva, alates ülikergetest saekaitsega pükstest kuni lisaturvalisust pakkuvate aksessuaarideni. Seejuures ei saa kandja tootja- firma suureks reklaamplakatiks – firmamärgid on konkurentidest palju tagasihoidlikumalt esitletud.

Sip Protection kataloog siit

Hindadele lisandub  posti-/kullerteenuse tasu.

Tellimus saatke koos enda kontaktandmetega e-posti aadressile info@arborest.ee.

Näiteks:

  1. Tootekood – kogus 
  2. Tootekood – kogus

Väljastame tellitud vahendite kohta arve. Arve tasumisel (Swedbank a/a EE832200221048293111) edastame teie tellimuse. Kauba tarneaeg on kuni 2 nädalat. Kaup saabub Tallinna ja kätte saate selle kokkulepitud kohast.

Infot saab telefonil 517 6969.

Sertifitseeritud edasimüüja